Repair Café Hengelo helpt bij kapotte apparaten en kleding

Een kapot huishoudelijk apparaat of kledingstuk dat gerepareerd moet worden? Bij het Repair Café Hengelo kunnen bezoekers op zaterdag 7 november terecht voor hulp. Tussen 10.00 en 13.00 uur staan vrijwilligers klaar in de Kasbah bij de Tempel om verschillende reparaties uit te voeren.

Ook het overzetten van computers naar Linux behoort tot de mogelijkheden. Het Linux Repair Café is voortaan een vast onderdeel van het Repair Café. Wie hiervan gebruik wil maken, moet zich vooraf aanmelden via linux@repaircafehengelo.nl. Voor andere reparaties is aanmelden niet nodig.

Wie op 7 november niet kan komen, is op zaterdag 21 november welkom bij Oyfo Techniekmuseum. Ook daar zijn vrijwilligers van 10.00 tot 13.00 uur aanwezig. Wie een kapot apparaat laat repareren, mag gratis het museum bezoeken. Dit geldt voor één persoon per apparaat.

Lukt het niet om op een van deze dagen te komen? Op de website staan de volgende data. Ook bij andere Repair Cafés in Nederland, bijvoorbeeld in Borne en Deurningen, kunnen bezoekers terecht.

Het motto van Repair Café Hengelo is duidelijk: ‘Weggooien, mooi niet!’ Meer informatie en de mogelijkheid om mee te doen als vrijwilliger staan op www.repaircafehengelo.nl.

(Hengelo’sWeekblad  3 nov 2026 )

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.