Open huis De Grundel

Lyceum De Grundel zet op maandag 23 januari van 18.00 tot 21.00 uur de deuren van de school wagenwijd open voor leerlingen van de groepen 7 en 8 en hun ouders tijdens het open huis.
Kom sfeer proeven, vragen stellen en maak kennis met wat leerlingen op De Grundel kunnen verwachten.
Leerlingen worden uitgedaagd een code te kraken. Er zijn  zes zogenaamde ‘challenges’ uit te voeren. Dat  zijn uitdagende opdrachten op het gebied van o.a. Science, Arts, Linguistics, Humanics en Sports.
Leerlingen die het lukt om alle challenges uit te spelen en daarmee de code te kraken, ontvangen een heel cool, toekomstgericht gadget.
Vanwege de te verwachten drukte organiseert De Grundel een pendeldienst, waarbij bussen rijden van de parkeerplaats aan Sportlaan Driene naar de school.

(HWB 28012017)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.