Restaurant Klein Afrika organiseert zondag 2 oktober 2022 hét eerste Pannenkoekenfestijn van Twente

Noot van de redactie; wij plaatsen normaal gesproken geen reclameberichten, we hebben nu een uitzondering gemaakt omdat de activiteiten en de toegang gratis zijn.

OLDENZAAL – Op zoek naar een gezellig uitje dit weekend? Aanstaande zondag 2 oktober 2022 vindt het eerste Pannenkoekenfestijn Twente bij restaurant Klein Afrika in Oldenzaal plaats. Iedereen is welkom aan de Oude Almeloseweg 6 en de toegang is gratis.

Tijdens het Pannenkoekenfestijn Twente is er voor jong en oud van alles te beleven. Het evenement start om 11.00 uur en eindigt om 19.00 uur. Er worden workshops gegeven zoals djembé trommelen, schilderen en freakshakes maken. Kinderen kunnen zich laten omtoveren in de meest prachtige schminkcreaties en ook het springkussen mag hierbij niet ontbreken. Een grote publiekstrekker is de spectaculaire roofvogelshow die om 11.00 uur en 14.00 uur te zien is.

Het naastgelegen dierenpark Het Hulsbeek is de gehele dag ook gratis te bezoeken. Hier kom je dieren tegen zoals struisvogels, emoes, hangbuikzwijnen, stekelvarkens, alpaca’s, geiten en nog veel meer.

Honger gekregen van al dit leuks? Proef de allerlekkerste pannenkoeken tegen stuntprijzen. Alle kinderpannenkoeken kosten slechts 2,50 euro en normale pannenkoeken 7,50 euro. Ook zijn er nog andere gerechten te bestellen.

Restaurant Klein Afrika beschikt over een eigen gratis parkeergelegenheid en is tevens makkelijk bereikbaar voor wandelaars en fietsers. Kom je ook?
Voor uitgebreide informatie kijk op www.pannenkoekenfestijntwente.nl

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.